Standard apartmán

Co o Monopoli říkají návštěvníci

Monopoli je krásné městečko na jihu Itálie, které stojí za to navšívit. Město má krásné středověké centrum, kde můžete bydlet v nově velmi vkusně zrekonstruovaných apartmánech, které neztratily ani trochu ze svého historického ducha. I v okolí se dá nalézt spousty míst na skvělé výlety. Malými krásnými plážičkami počínaje a dalšími historickými památkami i olivovými háji konče. Za vynikající tip na dovolenou i za zajištění krásného ubytování děkuji ČambiTour 🙂

Michal

Vybavení

  • WiFi
  • Klimatizace
  • Satelitní televize
  • Některé balkon/venkovní posezení

Maximální kapacita tři dospělí. Dětská postýlka na vyžádání.
(dvě osoby na pevném lůžku, další osoba možná v obývací části na rozkládací pohovce)

Pěkné apartmány střední kategorie s venkovním posezením, malým balkonkem či velkým francouzským oknem vhodné pro páry nebo menší rodiny, které nepotřebují střešní terasu a spokojí se s velmi dobrým standardem za super cenu.

Všechny byty standard se skládají ze dvou místností (oddělená ložnice od obývací části), mají koupelnu s WC, kuchyňku, klimatizaci. Některé mají i pračku.

Ceny se liší dle termínu. Cenových kategorií mají mnoho, někdy vypisují i akce, proto vždy cenu poptejte u nás. Níže orientační nacenění:

Mimosezóna: Ceny od 50 EUR/dvě osoby/noc bez snídaně.
Vedlejší sezóna: Ceny od 60 EUR/dvě osoby/noc bez snídaně.
Hlavní sezóna: Ceny od 75 EUR/dvě osoby/noc bez snídaně.

Snídani lze dokoupit v kavárně u recepce za 6 EUR/jednu. Podává se formou bohatého bufetu. Přistýlka za 10-15 EUR/noc (dle sezóny).

Kontaktujte nás na lucka@cambitour.cz nebo pomocí kontaktního formuláře pro zjištění dostupnosti.

Poptejte ubytování v Monopoli