Luxusní apartmány Holiday

Co o Monopoli říkají návštěvníci

Monopoli je krásné městečko na jihu Itálie, které stojí za to navšívit. Město má krásné středověké centrum, kde můžete bydlet v nově velmi vkusně zrekonstruovaných apartmánech, které neztratily ani trochu ze svého historického ducha. I v okolí se dá nalézt spousty míst na skvělé výlety. Malými krásnými plážičkami počínaje a dalšími historickými památkami i olivovými háji konče. Za vynikající tip na dovolenou i za zajištění krásného ubytování děkuji ČambiTour 🙂

Michal

Amenities

  • WiFi
  • Klimatizace
  • Satelitní televize
  • Balkon/venkovní posezení
  • Některé vířivka

Maximální kapacita čtyři dospělí. Dětská postýlka na vyžádání.
(některé apartmány jsou pro 2 osoby, jiné až pro 4 osoby)

Nádherné autentické apartmány jsou vhodné nejen pro páry, ale i pro skupinku kamarádů či větší rodiny. Apartmány se nachází ve třech různých budovách a jsou vždy nad sebou – tedy pokud budete třeba skupina osmi osob, lze vám rezervovat 4 apartmány v jedné budově, abyste byli pospolu. Setkávat se pak můžete například na střešní terase 🙂 Apartmány mají koupelnu s WC, kuchyň, klimatizaci, TV, některé mají privátní terasu, jiné společnou střešní terasu, některé privátní vířivku v ložnici.

Ceny od 70 EUR/dvě osoby/noc bez snídaně. Ceny se liší dle termínu a kategorie apartmánu. Snídaně možná – avšak vzhledem k tomu, že se v tomto případě podává v blízké kavárně formou jednoduché italské snídaně (croissant a káva), tak jí zde nedoporučujeme.

Kontaktujte nás na lucka@cambitour.cz nebo pomocí kontaktního formuláře pro zjištění dostupnosti.

Poptejte ubytování v Monopoli