O mně

Vážení cestovatelé,

vítejte na stránkách Monopoli.cz! Jmenuji se Lucie Čambálová a miluji cestování. V květnu roku 2013 jsem vyrazila poprvé do města Monopoli a uchvátilo mě natolik, že jsem o něm začala říkat svým klientům, kteří tam následně vycestovali a byli s dovolenou nadmíru spokojeni. Zájem o tuto destinaci natolik vzrostl, že jsem se rozhodla věnovat tomuto italskému městu první oficiální český web.

Monopoli je opravdu jedinečné město. V Itálii je mnoho nádherných historických měst, ale jen málokteré je obklopené krásnými písečnými plážemi s bílým pískem. Je to prostě jako byste bydleli ve Veroně, ale pár minut od jejího historického jádra měli moře jako na Sardinii 🙂 A navíc – je to čisté, bezpečné, bohaté, kultitované a levné město, kde si stále ještě můžete dát pizzu Margaritu za 3,50 EUR či Panzero classico za 1,50 EUR.

Za posledních pět let intenzivní spolupráce se majitelé apartmánů a hotelů v Monopoli stali mými přáteli. Díky tomu mohu nabízet ubytování nejen za skvělé ceny, ale i ve špičkové kvalitě a za skvělých podmínek. O každého klienta je také výborně postaráno (výjimkou nejsou ani bezplatné transfery od vlakového nádraží do ubytování či welcome drinky).

Monopoli jsem v posledních letech navštívila celkem pětkrát a do budoucna tam plánuji i částečně žít. Jednou jsem tam strávila i 40 dní v kuse – troufám si tedy říci, že jsem připravená vám poskytnout naprosto nadstandardní informace, které nikde nevygooglíte! 😉 Moji klienti se i mimo jiné dozví, kde si dát nejlepší chobotnici, kde je pláž s houpacími sítěmi v moři, kde lze provozovat vodní sporty (serf, kite, kanoe, SUP), jak se dostat do tajemných skalních kostelů v soukromých rukou nebo kde se paří jako na Ibize 🙂

Doufám, že se vám na mých stránkách bude líbit a budu se těšit na spolupráci s vámi!

Vaše Lucka (Čambi, majitelka cestovní agentury ČambiTour)

Poptejte ubytování v Monopoli