Ubytování

V nabídce máme aktuálně téměř 40 apartmánů a několik hotelů, které se liší svou vybaveností, designem, maximální kapacitou i jejich provozovatelem. Všechny apartmány jsou ve středověkých budovách v historickém jádru města, maximálně 5 minut chůze od moře a v bezprostřední blízkosti obchodů, kaváren a restaurací. Ubytování je krásné, po rekonstrukci, pečlivě udržované a velmi autentické. Veškeré byty znám osobně, v mnoha z nich jsem i sama bydlela.

Apartmány i hotely mají recepci, kde jsou vám k dispozici milé a anglicky hovořící recepční. U většiny ubytování je možná snídaně, která se podává různým způsobem (kavárna/bohatý bufet) – jak by to bylo v případě vašeho apartmánu se dozvíte vždy společně s nabídkou.

Jak si u nás zarezervovat své ubytování v Monopoli

Pošlete nám svou poptávku emailem na lucka@cambitour.cz nebo pomocí kontaktního formuláře a my vám odpovíme s nabídkou konkrétních bytů, které jsou volné na váš termín. Vždy budete dopředu vědět, v jakém bytě budete bydlet (což není třeba na Bookingu standardem). Ceny se liší dle kategorie ubytování, počtu osob a dle sezóny. Každý náš klient navíc dostane podrobné informace na cestu a bude vybaven mapičkami, tipy na výlety a jízdními řády. Pomůžeme vám též s transfery z/na letiště a v případě zájmu i s letenkami. 

Poptejte ubytování v Monopoli