Ubytování

V nabídce máme aktuálně 27 apartmánů, které se liší svou vybaveností, designem, maximální kapacitou i jejich provozovatelem. Všechny apartmány jsou ve středověkých budovách v historickém jádru města, maximálně 5 minut chůze od moře a v bezprostřední blízkosti obchodů, kaváren a restaurací. Ubytování je krásné, po rekonstrukci, pečlivě udržované a velmi autentické. Veškeré byty znám osobně, v mnoha z nich jsem i sama bydlela.

Pro většinu apartmánů platí: apartmány mají jednu společnou recepci, kde jsou vám po celý den k dispozici milé a anglicky hovořící recepční. U recepce se také podává bohatá snídaně formou bufetu, rozhodnete-li se pro verzi se snídaní. 

Několik apartmánů má odlišného majitele. U nich pak snídaně buďto nelze, nebo se jedná o jednoduchou italskou snídani. Podrobné informace obdržíte v rámci každé konkrétní nabídky.

Pro náročné klienty pak umíme zprostředkovat ubytování v luxusním hotelu (středověkých hradbách) se střešní vířivkou přímo nad mořem, kde jeden z pokojů má dokonce i bazén přímo v ložnici! V nabídce máme též butikový hotel s venkovním bazénem s výhledem na moře.

Pro milovníky soukromého ubytování na venkově jsme si připravili pronájem nádherné a prostorné vily s vlastní zahradou, bazénem a výhledem na moře. 

Jak si u nás zarezervovat své ubytování v Monopoli

Pošlete nám svou poptávku emailem na lucka@cambitour.cz nebo pomocí kontaktního formuláře a my vám odpovíme s nabídkou konkrétních bytů, které jsou volné na váš termín. Vždy budete dopředu vědět, v jakém bytě budete bydlet. Ceny se liší dle kategorie ubytování, počtu osob a dle sezóny. Každý náš klient navíc dostane podrobné informace na cestu a bude vybaven mapičkami, tipy na výlety a jízdními řády. Pomůžeme vám též s transfery z/na letiště a v případě zájmu i s letenkami. V Monopoli budete mít navíc vždy někoho, na koho se budete moci obrátit – apartmány, vila i hotely mají vždy svou recepci s anglicky hovořící asistencí. 

Poptejte ubytování v Monopoli