Standard apartmán

Co o Monopoli říkají návštěvníci

Monopoli je krásné městečko na jihu Itálie, které stojí za to navšívit. Město má krásné středověké centrum, kde můžete bydlet v nově velmi vkusně zrekonstruovaných apartmánech, které neztratily ani trochu ze svého historického ducha. I v okolí se dá nalézt spousty míst na skvělé výlety. Malými krásnými plážičkami počínaje a dalšími historickými památkami i olivovými háji konče. Za vynikající tip na dovolenou i za zajištění krásného ubytování děkuji ČambiTour 🙂

Michal

Vybavení

  • WiFi
  • Klimatizace
  • Satelitní televize
  • Některé balkon/venkovní posezení

Maximální kapacita tři dospělí. Dětská postýlka na vyžádání.
(dvě osoby na pevném lůžku, další osoba možná v obývací části na rozkládací pohovce)

Pěkné apartmány střední kategorie s venkovním posezením, malým balkonkem či velkým francouzským oknem vhodné pro páry nebo menší rodiny, které nepotřebují střešní terasu a spokojí se s velmi dobrým standardem za super cenu.

Všechny byty standard se skládají ze dvou místností (oddělená ložnice od obývací části), mají koupelnu s WC, kuchyňku, klimatizaci. Některé mají i pračku.

Ceny od 50 EUR/dvě osoby/noc bez snídaně nebo od 62 EUR/dvě osoby/noc se snídaní formou bohatého bufetu v kavárně u recepce. Přistýlka za 10-15 EUR/noc (dle sezóny). Ceny se liší dle termínu.

 

Kontaktujte nás na lucka@cambitour.cz nebo pomocí kontaktního formuláře pro zjištění dostupnosti.

Poptejte ubytování v Monopoli